Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

مقاله پرینترهای سه بعدی

آموزش پرینتر سه بعدی

قابلیتهای شگفت انگیز چاپگرهای سه بعدی را بشناسید و یاد بگیرید چطور با پرینترهای سه بعدی کار کنید. با روشهای درآمدزایی پرینتر سه بعدی آشنا شوید. مقالات آموزشی انواع متریالها و نرم افزارهای چاپ سه بعدی را بخوانید!

همچنین با انواع اسکنر سه بعدی، طرز کار و کاربرد آن در صنعت چاپ سه بعدی آشنا شوید!

پرینتر سه بعدی  و اسکنر سه بعدی چیست و همه آن چیزهایی که باید در مورد آن بدانید!

پروژه آخر هفته با پرینتر سه بعدی

مهم نیست که به تازگی به دنیای هیجان انگیز پرینترهای سه بعدی وارد شده اید یا از حرفه ای ها می باشید، مقالات این بخش تفریح و هیجان را با چاشنی چاپگر سه بعدی برای شما به ارمغان آورده است.

خطای پرینتر سه بعدی

به تازگی پرینتر سه بعدی تهیه کرده اید و با هر بار پرینت، کلافه و سردرگم می شوید؟ نمیدانید کجای کار اشتباه می کنید؟ مقالات این بخش راهگشای عیب یابی و رفع مشکلات چاپ سه بعدی است.

نرم افزار پرینتر سه بعدی

معرفی بهترین نرم افزارهای اسلایسر پرینتر سه بعدی همچون Cura, simplify3D. آموزش تنظیمات پایه و پیشرفته آماده سازی مدل سه بعدی برای پرینت. ترفندهای اسلایسینگ

معرفی انواع فیلامنت

آموزش و شرح ویژگیهای انواع متریالهای پرینتر سه بعدی FDM و نوری. شرح مزایا و معایب فیلامنتهای مرسوم و نوین در بازار ایران و جهان.

انجمن پرینتر سه بعدی

مشکل خاصی دارید که با خواندن هیچ مقاله ای قابل حل نیست؟! نظر خاصی درباره یک مدل چاپگر سه بعدی دارید؟ میخواهید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید؟ در فروم پرینتر سه بعدی تمامی این مسائل را مطرح کنید تا راهنمایی بگیرید؟

آموزش اسکن سه بعدی

معرفی انواع اسکنرهای سه بعدی معروف بازار ایران و جهان. ترفندها و شرح کامل اسکن سه بعدی. معرفی نرم افزارهای مرتبط با اسکن سه بعدی.

ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید!

TOP