Rating: 4.9/5. From 14 votes.
Please wait...

مقاله پرینترهای سه بعدی

آموزش پرینتر سه بعدی

قابلیتهای شگفت انگیز چاپگرهای سه بعدی را بشناسید و یاد بگیرید چطور با پرینترهای سه بعدی کار کنید. با روشهای درآمدزایی پرینتر سه بعدی آشنا شوید. مقالات آموزشی انواع متریالها و نرم افزارهای چاپ سه بعدی را بخوانید!

همچنین با انواع اسکنر سه بعدی، طرز کار و کاربرد آن در صنعت چاپ سه بعدی آشنا شوید!

پرینتر سه بعدی  و اسکنر سه بعدی چیست و همه آن چیزهایی که باید در مورد آن بدانید!

پروژه آخر هفته با پرینتر سه بعدی

مهم نیست که به تازگی به دنیای هیجان انگیز پرینترهای سه بعدی وارد شده اید یا از حرفه ای ها می باشید، مقالات این بخش تفریح و هیجان را با چاشنی چاپگر سه بعدی برای شما به ارمغان آورده است.

فناوری چاپگر سه بعدی

معرفی کامل انواع تکنولوژی پرینت سه بعدی همانند DLP, SLA, SLS, FDM, Binderjet ... . بررسی مزایا و معایب فناوریهای مطرح پرینتر سه بعدی

برندهای مطرح پرینتر3بعدی

معرفی مدلهای معروف چاپگر سه بعدی از کمپانیهای مطرح؛ شرح مزایا و معایب، ویژگیها، کاربرد ...
معرفی بهترین تولیدکنندگان قطعات چاپگر 3 بعدی...

خطای پرینتر سه بعدی

به تازگی پرینتر سه بعدی تهیه کرده اید و با هر بار پرینت، کلافه و سردرگم می شوید؟ نمیدانید کجای کار اشتباه می کنید؟ مقالات این بخش راهگشای عیب یابی و رفع مشکلات چاپ سه بعدی است.

نرم افزار پرینتر سه بعدی

معرفی بهترین نرم افزارهای اسلایسر پرینتر سه بعدی همچون Cura, simplify3D. آموزش تنظیمات پایه و پیشرفته آماده سازی مدل سه بعدی برای پرینت. ترفندهای اسلایسینگ

فیلم پرینترهای سه بعدی

فیلم هایی درباره کار با چاپگر سه بعدی، معرفی فناوری های ابتکاری و اشیای خلاقانه ساخته شده با پرینترهای سه بعدی

معرفی انواع فیلامنت

آموزش و شرح ویژگیهای انواع متریالهای پرینتر سه بعدی FDM و نوری. شرح مزایا و معایب فیلامنتهای مرسوم و نوین در بازار ایران و جهان.

انجمن پرینتر سه بعدی

مشکلی دارید که در هیچ مقاله ای مطرح نشده است و نیاز به کمک دارید؟ تمایل دارید تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید؟ در فروم ما به سرعت بدون نیاز به ثبت نام، تاپیک بگذارید!

آموزش اسکن سه بعدی

معرفی انواع اسکنرهای سه بعدی معروف بازار ایران و جهان. ترفندها و شرح کامل اسکن سه بعدی. معرفی نرم افزارهای مرتبط با اسکن سه بعدی.

ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید!

TOP