» پرینتر3بعدی » بزرگترین آزمایشگاه پرینتر تمام رنگی سه بعدی جهان افتتاح شد
پریتنر سه بعدی

بزرگترین آزمایشگاه پرینتر تمام رنگی سه بعدی جهان افتتاح شد

محققان ETH Zürich مواد مرکب  در روشی برای طراحی مواد کامپوزیت با ویژگی های دقیق ریزساختاری جهت پرینت سه بعدی ابداع کردند

این ویژگی‌ها تنها در مواد بیولوژیکی رشد کرده در طبیعت موجود است.  با استفاده از این مواد مرکب مغناطیسی کمکی سیستم پرینت سه بعدی ( چاپ  MM-3D)، این تیم فراتر از قابلیت سه بعدی رفته تا به فضای طراحی پنج بعدی دست یابند .

نتایج حاصل از این روندد دستگاه های چند منظوره شکل دهی است که می توانند برای ایجاد وسایل مکانیکی جهت اتصال قطعات در بدن انسان مانند  تاندون ها و عضلات، و یا برای سیستم های انعطاف پذیر رباتیکی مورد استفاده باشند.

به دنبال هدف خود برای تبدیل شدن به مرکزی پیشرو در زمینه پرینتر سه بعدی برای شرکت ها به منظور گسترش ارائه خدمات خود از طریق پرینت سه بعدی، این مرکز خدمات طراحی WhiteClouds از توسعه تجهیزات جدید خود در ابعاد ۶۰۰۰۰ فوت مربع و همچنین نصب و راه اندازی ۱۴  دستگاه چاپگر جدید و تمام رنگ از سیستم های سه بعدی در خط تولید شان خبر داد.

توسعه ای که حرکت سریع شرکت تا سیستم های پرینتر سه بعدی ۲۴ رنگ کامل را به ارمغان می آورد یعنی بیش از دو برابر ظرفیت چاپ سه بعدی تمام رنگی خود و این شرکت دو ساله را به بزرگترین ارائه دهنده خدمات پرینت سه بعدی تمام رنگی در جهان تبدیل می کند .

به منظور پشتیبانی از پیشرفت و قابلیت های جدید تولید، WhiteClouds نیروهای جدیدی استخدام کرد. Joey Skinner رئیس اجرایی و Braden Ellis  رئیس بخش بحران ، که موظف به مدیریت مشارکت و معاهده های استراتژیکی هستند تا موجب رشد و درآمدزایی آینده شوند.

تجهیزات عظیم جدید در اوگدن، یوتا که دفتر مرکزی WhiteClouds در آنجا واقع شده است.  گستره وسیعی از چاپگرهایتمام رنگی سه بعدی  در حال حاضر شاملPROJET 660Pros، ProJet4500s و PROJET 860Pro  میشود.

این شرکت همچنین نمایندگی فروش مجاز سیستم های سه بعدی است  .Jerry Ropelato  مدیر عامل شرکت  WhiteClouds گفت امکانات جدید ما برای تولید در کلاس جهانی طراحی شده است.

موقعیت ما بسیار استراتژیک است و طرح ما منجر به اصول نابساخت و تولید با کیفیت بالا است.این شرکت در درجه اول بر کسب و کار فروش تمرکز دارد ، ایجاد مشارکت تجاری که در آن آنها به عنوان پایان سرمایه گذاری چاپگر اقدام می کنند.

(هر چند که آنها گاهی اوقات به طور مستقیم با مصرف کنندگان کار می کنند ، این توضیح میدهد که چرا ممکن است شما چیز زیادی در گذشته در مورد WhiteClouds نشنیده باشید) با تجربه در طراحی مدل های معماری تمام رنگ سه بعدی ، شخصیت دقیق بازی های ویدئویی، مدل های سرگرمی واقعی ، ونمونه های اولیه کاربردی ، WhiteClouds به عنوان پیشروی ثابت شده  در عرصه مدل سازی و چاپ سه بعدی است.

این شرکت قصد دارد با حرکت رو به جلو با امکانات جدید و چاپگرهای سه بعدی توسعه یافته ، به توسعه چهار صنعت بزرگ:  معماری، سرگرمی، نمونه سازی و به زودی، چاپ سه بعدی محصولات پزشکی ادامه دهد.

پرینتر سه بعدی
نمای داخلی آزمایشگاه پرینتر سه بعدی رنگی

 Skinner  گفت : بخش عمده ای از ارائه ما ظرفیت تحویل است. با این ساختمان جدید ، صلاحیت نگهداریعنوان معتبر را داریم و باید به رشد این صلاحیت در آینده ادامه دهیم . Ellis  افزود : تقریبا هر صنعتی می تواند از این تکنولوژی بهره مند شود و ما اینجا هستیم تا به روشی مقرون به صرفه و انجام آسان آن را ممکن سازیم.

پرینتر سه بعدی
تصویر از قسمت‌‌های مختلف بزرگترین آزمایشگاه پرینتر سه بعدی تمام رنگی

شرکت WhiteClouds برای نشان دادن قابلیت های جدید خود و معرفی شرکت های بیشتری به قدرت چاپ سه بعدی ، در اکتبر ۲۷  میزبان مراسم عمومی برای تجارت ، رسانه ها، مقامات دولتی و عموم مردم خواهد شد.

پرینتر سه بعدی
پژوهشگران در حال کار روی پرینترهای سه بعدی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image