» 3DPE » ده مدل از بهترین جاسوییچی برای پرینت سه بعدی
3d print model

ده مدل از بهترین جاسوییچی برای پرینت سه بعدی

چاپ سه بعدی جاسوییچی (Keychain) برای آزمایش 3D Print کوچک، هدایای خاص و لوازم جانبی بامزه به کار می آید. بیشتر آنها را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید. ما اینجا لیستی از بهترین مدل های جاسوییچی را برای شما گردآوری کرده ایم.

  1. جاسوییچی و پایه گوشی 3D Print

پرینت3بعدی

این مجموعه جاسوییچی حیوانات نه تنها دوست داشتنی هستند بلکه دوکاره اند و از آنها می توان به عنوان پایه نگهدارنده گوشی نیز استفاده کرد. مدل های زیادی، از سگ و گربه گرفته تا اژدها و اسب آبی، برای انتخاب وجود دارند. می توانید یک از آنها یا همه را پرینت کنید.

با چه دستگاهی چاپ کنیم؟ در واقع بیش از 250 سازنده این جاسوییچی ها را با دستگاه های مختلف پرینت کرده اند اما طراح اصلی آنها را با پرینتر Prusa i3 چاپ کرده است.

از کجا پیدا کنیم؟ Thingiverse

  1. جاسوییچی کارابین اوریگامی

3d print model

هیچوقت نمی دانید که این کارابین ها چه زمانی به کار شما می آیند. این قلاب ها که در دو بخش پرینت سه بعدی می شوند، می توانند کلید، کیف های سبک و حتی دیگر جاسوییچی ها را حمل کنند.

با چه دستگاهی پرینت کنیم؟ طراح اصلی آن را با پرینتر سه بعدی PING ساخته است اما اکثر پرینتر های FDM قادر به چاپ آن هستند.

از کجا پیدا کنیم؟ Thingiverse و Shapeways

  1. جاسوییچی گربه ای

پرینت سه بعدی

سازنده این مدل می گوید: «این جاسوییچی بامزه، زمانی که در بخش نه چندان جالب شهر هستید و به سمت ماشین خود حرکت می کنید، به شما اعتماد به نفس بیشتری می دهد.

طراحش می گوید مادرش از او خواست تا یکی از همین جاسوییچی ها را برایش بسازد تا آن را در کیف خود قرار دهد و احساس امنیت بیشتری کند. حالا شما نیز می توانید همین کار را بکنید!» فراموش نکنید باید با infill صددرصد چاپ شود تا شکننده نباشد.

با چه دستگاهی آن را پرینت کنیم؟ این مدل با بیش 1000 لایک و 50 بار ساخت در سایت Thingivrse را می توان با هر پرینتر سالم FDM ساخت.

از کجا پیدا کنیم؟ Thingiverse

  1. جاسوییچی ظرف حامل

خدمات پرینت سه بعدی

این ظرف باریک و کاربردی را می توانید در کنار کلید های خود، برای همراه داشتن پول در مواقع اضطراری و یا دسترسی آسان به داروهای ضروری استفاده کنید. حتی شاید بخواهید پیغامی مخفی را در آن پنهان کنید…!

با چه دستگاهی پرینت کنیم؟ این جاسوییچی پرینت سه بعدی اولین بار با پرینتر MakerBot Replicator 2 چاپ شده است. در نظر داشته باشید که شیار های پیچ آن می تواند برای برخی دستگاه های کم کیفیت چالش برانگیز باشد.

از کجا پیدا کنیم؟ Thingiverse

  1. مجموعه جاسوییچی سوپرهیرو

3d printبا پرینت سه بعدی این جاسوییچی ها می توانید عشق و علاقه خود را به شخصیت های داستانی معروف و ابر قهرمانان نشان دهید. طراحی آنها بسیار ظریف است و به سرعت قابل تشخیص هستند. چاپ آنها ساده و سریع است و شما می توانید از آنها را به دوستان خود هدیه بدهید و یا همه را برای خود نگه دارید.

با چه دستگاهی پرینت کنیم؟ در اصل با پرینتر سه بعدی Mendal Prusa i3 چاپ شده است اما تمام پرینتر های FDM می توانند آن را پرینت کنند.

نکته: دقت کنید این مدلها بسیار ظریف و شکننده به نظر میرسند.

از کجا پیدا کنیم؟ Thingiverse

  1. جاسوییچی قلب چرخ دنده ای

3d print

این جاسوییچی خاص از چندین چرخ دنده متفاوت تشکیل شده است که از کنار هم قرار گرفتن آنها یک سیستم چرخ دنده ای به شکل قلب ایجاد می شود. اگر دنبال چیزی می گردید تا وقت خود را پر کنید، این جاسوییچی بامزه می تواند سرگرمی مناسبی برایتان باشد.

با چه دستگاهی پرینت کنیم؟ بیش از 100 کاربر با دستگاه های مختلف از جمله DaVinci Duo این مدل را با موفقیت پرینت کرده اند. پرینت آن به دلیل داشتن دنده های ظریف و پین ها ممکن است کمی سخت باشد.

از کجا پیدا کنیم؟ Thingiverse

  1. جاسوییچی ژیرو Gyro Keychain

پرینت سه بعدی

این هم یکی دیگر از جاسوییچیها که می تواند نقش اسباب بازی را نیز ایفا کند: جاسوییچی ژیرو. حلقه های متحد المرکزی که دور هم پیچیده شده اند بدون این که بیفتند!

این کار با روشی ساده اما خیره کننده انجام می شود و نمادی از قدرت فناوری چاپگرهای سه بعدی است؛ این مدل از یک ژیروسکوپ واقعی که در ناوبری و حمل و نقل استفاده می شود الهام گرفته است. این جاسوییچی نیازی به مونتاژ ندارد و آماده برای استفاده پرینت می شود.

با چه دستگاهی پرینت کنیم؟ در اصل با دستگاه Prusa i3 MK2 پرینت شده است ولی با پرینتر های دیگر نیز امکان پذیر است.

از کجا پیدا کنیم؟ Thingiverse

  1. جاسوییچی دایناسور 8 بیتی

خدمات پرینتر سه بعدی

چه کسی یک دانیاسور کوچولوی پیکسلی را دوست ندارد؟ این مدل با داشتن پنج گونه مختلف، برای آویزان کردن به کلید یا کوله پشتی عالی است و در ضمن این که خاص و منحصر به فرد است. این یک طرح ساده معاصر از قرن ها پیش است.

با چه دستگاهی پرینت کنیم؟ این دایناسور ها آنقدر ساده هستند که تمام پرینتر های سه بعدی مانند Creality CR-10 می توانند آنها را چاپ کنند.

از کجا پیدا کنیم؟ Thingiverse

  1. در بازکن

3dprint

این جاسوییچی سبیلوی پرینت سه بعدی که دوکاره است و به عنوان در بازکن نیز کار می کند را حتما باید داشته باشید. پرینت آن چندان ساده نیست و البته در کنار کلید ها بسیار جلوه دارد. از این پس هیچوقت نگران باز کردن شیشه های نوشیدنی نخواهید بود.

نکته: به نظر میرسد حتی اگر با ضریب پرشوندگی 100 درصد 3D print شود، باز هم بعد از چندبار استفاده بشکند، باید خودتان امتحان کنید!

با چه دستگاهی پرینت کنیم؟ این جاسوییچی های سیبیلو را با تمام پرینترها می توان چاپ کرد ولی شرکت اصلی که آنها را تولید می کند با دستگاه خاص خود یعنی BEETHEFIRST این کار را انجام می دهد.

از کجا پیدا کنیم؟ MyMiniFactory

  1. رول کوچک فیلامنت

خدمات پرینت3بعدی

چیزی بسیار شاعرانه و زیبا در چاپ سه بعدی جاسوییچی به شکل رولهای کوچک فیلامنت وجود دارد. این مدل برای استفاده از تکه های اضافه و بی مصرف رول فیلامنتهایتان عالیست و همچنین راهی مناسب برای نمایش دادن و تبلیغ نمونه های کارها برای خدمات پرینت سه بعدی خواهد بود. این مدل حتی یک پایه قابل پرینت دارد که می توان قرقره ها را روی آن قرار داد.

با چه دستگاهی پرینت کنیم؟ بیش از 50 نفر عکس هایی از پرینت موفق خود ارسال کرده اند اما مدل اصلی به وسیله پرینتر سه بعدی Zortrax M200 چاپ شده است. هر قرقره در سه بخش پرینت شده (دو طرف قرقره و بخش وسطی که فیلامنت است) و سپس به هم متصل می شوند.

از کجا پیدا کنیم؟ Thingiverse

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس اپ phone تماس تلفنی چت آنلاین چت آنلاین
فهرست
پیمایش به بالا