» 3DPE » خدمات پرینت سه بعدی

خدمات پرینت سه بعدی

چه طوری سفارش چاپ3بعدی بدهم؟!

قیمت گذاری برای چاپ سه بعدی بر اساس زمان پرینت میباشد؛ مثلا قطعه شما 10 ساعت زمان برای پرینت نیاز دارد که این ده ساعت در قیمت پایه ضرب میشود. 

ما منصفانه ترین قیمت را در کنار حفظ کیفیت پرینت سه بعدی و با متنوع ترین اندازه های ساخت ارائه میدهیم.

چاپ سه بعدی یا 3D Printing یا ساخت لایه افزایشی ” AM : Additive Manufacturing” به فناوری تبدیل سریع و دقیق یک مدل سه بعدی فرمت دیجیتال به قطعه ای فیزیکی است. از آنجا که در این فرآیند، مواد از لایه صفر تا آخرین لایه بر اساس مختصات سه بعدی روی هم قرار میگیرند تا قطعه تکمیل شود بنام «فناوری افزایشی» خوانده میشود. | آموزش پرینت سه بعدی |

بهترین،سریعترین، دقیقترین روش جهت مهندسی معکوس، کپی قطعات یا ساخت ابزارهای ابتکاری که هزینه معقولی داشته باشد، استفاده از پرینت سه بعدی است.

“ما برای هر گونه سوال یا راهنمایی و سفارش خدمات در کنار شما هستیم”.

خدمات چاپ سه بعدی با فناوری FDM (فیلامنتی) میباشد که فعلا شامل متریالهای ترموپلاستیک PLA و PETG میباشند.

برای انجام خدمات پرینت سه بعدی، به یک فایل سه بعدی نیاز هست که توسط مشتری به ما داده میشود و باید فرمت STL یا STP باشد. در صورتی که نمیدانید چطوری این فرمت را از نرم افزار طراحی سه بعدی خود خروجی بگیرید؛ لینک راهنمای گرفتن فرمت STL را مطالعه کنید.

اگر فایل ندارید یا نیاز به کمک دارید، ما شما را کمک می کنیم.

بله، می توانید طبق لینک راهنمای دانلود رایگان فایل سه بعدی، به راحتی مدل دلخواه را برای پرینت سه بعدی انتخاب و به ما سفارش دهید.

در صورتی که مدل سه بعدی طراحی شده از قطعه خود ندارید، دو راهکار امکان دارد:

طراحی سه بعدی کامل با توجه به توضیحات و عکسهای ارسالی شما یا اسکن سه بعدی اپتیک و باز طراحی از قطعه فیزیکی که در دسترس دارید و میخواهید یک کپی از آن بسازید.

طراحی سه بعدی یا اسکن سه بعدی اپتیک، هزینه ای جداگانه از قیمت پرینت سه بعدی دارد.

هم بله و هم خیر، فیلامنتهای ترموپلاستیک مرسوم، بدون پولیشکاری یا تغییرات نرم افزاری اسلایسینگ قبل از پرینت، مقاومت معمول همانند یک پلاستیک را دارند ولی تحمل نور خورشید، گرمای اتاق، آب جوش، گرمای درون خودرو … را ندارند و دفورمه میشوند. پس دقت کنید که قطعه پس از پرینت با چنین تنشهایی مواجه نشود.

خیر، در تکنیک FDM از متریال فیلامنتهای ترموپلاستیک تک رنگ استفاده میشود ولی بعد از چاپ، قطعه بخوبی قابلیت رنگ پذیری و پولیشکاری را داراست.

متریالی که برای سفارش پرینت سه بعدی من استفاده می شود، چیست؟ رول رشته ترموپلاستیک فیلامنت “Filament”: در جنسهای ترموپلاستیک PLA – ABS – PETG

| دانلود کتاب راهنمای متریال فیلامنت در چاپ سه بعدی |