» پرینتر3بعدی » خلق یک رویا با کمک پرینتر سه بعدی و پرینت سه بعدی

خلق یک رویا با کمک پرینتر سه بعدی و پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی
گجت Dream Me چاپ شده با پرینت سه بعدی

با کمک پرینتر سه بعدی می توانید صفحه نمایش تلفن هوشمند خود را در سقف اتاق ببینید. پرینت سه بعدی و پرینتر سه بعدی به آرامی وارد زندگی روزمره و خانه ها شده است. پس چرا این تکنولوژی وارد اتاق خواب ما نشود. اگر شما یکی از افرادی هسنید که هر لحظه موبایل خودتون چک می کنید و شب از رختخواب خود بلند می شوید چراغ را روشن می کنید تا موبایل خودتونو پیدا کنید و آن را چک کنید یه پیشنهاد خیلی خوب براتون دارم.

Dream Me، این دستگاه توسط آقای جرمن یوون جان ساخته شده که به راحتی با پرینتر سه بعدی قابل چاپ می باشد فقط کافیست آن را چاپ کنید و بر روی موبایل خود قرار دهید تا قدرت این دستکاه را مشاهده کنید.

واقعیت مجازی
واقعیت مجازی با ابزار Dream me

چطور دریم می اختراع شد؟ در ابتدا دریم می یک مدل پرینت شده معمولی با چند لنز بود که با نرم افزار تکمیل شد. با نرم افزار و سخت افزار دریم می شما می توانید اطلاعاتی از قبیل ساعت تاریخ و … را درست در روی سقف اتاق خوابتان مشاهده کنید.

پرینت سه بعدی
مدلهای مختلف گجت دریم می، چاپ شده با پرینتر سه بعدی

سخت افزار دریم می نیازی به داشتن باطری یا لوازم جانبی دیگری ندارد و فقط با استفاده از سیستم نوری و سخت افزار خود اطلاعات را به نمایش در می آورد به این صورت کار کرند با این وسیله خیلی راحت است فقط کافیست نرم افزار را اجرا کنید و دریم می را روی موبایل یا تبلت خود قرار دهید و استراحت کنید.

پرینت سه بعدی

نرم افزار به شما اجازه انتخاب دسته های مختلف از اطلاعات را برای نمایش می دهد کاربر می تواند ایمیل های جدید خود را چک کند یا آلارم گوشی خود را فعال کند و یا وضعیت آب و هوا را مشاهده کند. این دستگاه توانایی تنظیم کردن نور و کم و زیاد کردن روشنایی را به شما می دهد تا به راحتی بتوان اطلاعات را در اتاق تاریک مشاهده کرد. نرم افزار دریم می به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید و ای اس او قابل دانلود می باشد.

پرینت سه بعدی
ارمغان پرینت سه بعدی برای اتاق خواب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image