» پرینتر3بعدی » کاربرد پرینتر سه بعدی در سینما
پوستر فیلم

کاربرد پرینتر سه بعدی در سینما

Rating: 5.0/5. From 1 vote. Show votes.
Please wait...

اگرچه ما دیده ایم که چگونه پرینت سه بعدی می تواند اساسا چگونگی فکر کردن ما را نسبت به همه چیز از طراحی های سخت افزاری و توسعه گرفته تا آینده پزشکی و حتی تولید مواد غذایی، و بعضی ازز استفاده های هوشمندانه تر مانند استفاده تکنولوژی در کمپین های بازاریابی است.

شاید یکی از مشهورترین نمونه های چاپ سه بعدی در کمپین های بازاریابی استفاده از این تکنولوژی توسط گروه Broken Bells باشد که به طرفداران خود این امکان را فراهم کرد تا مجسمه ای از آلبوم جدیدشان را پرینت سه بعدی نمایند. این گروه برای این کمپین دو مجموعه نقشه چاپی که شامل امضایی آنها بر روی جلد آلبوم می شد را ارائه داد.

اکنون با توجه به موفقیت گروهBroken Bells یک فیلم جدید نیز در حال انجام این پروژه است و طرفداران آن میتوانند بخشی از نمادهای این فیلم را پرینت سه بعدی نمایند.

فیلم جاسوسی Spy با توجا به حضور هنرپیشه های بزرگی همچون جیسون استتام در فستیوال فیلم آستین تگزاس بسیار برجسته بود. و با اقبال خوبی روبرو شد.
پرینتر سه بعدی
استفاده از پرینتر سه بعدی در فیلم جیسون استتام

 

پرینتر سه بعدی
فیلم ماشین تغییر چهره با موضوع پرینتر سه بعدی

در طول یک صحنه از فیلم، جیسون پیشنهاد داد که یک راه گرفتن دشمنان استفاده از دستگاه تغییر چهره بود که در دنیای واقعی همچین وسیله ای وجود ندارد.

با این حال، برای کمک به بازار فیلم، فاکس یک دستگاه تغییر چهره ساخت تا کاربران بتوانند یک کپی از صورت جیسون استتام را بوسیله پرینتر سه بعدی داشته باشند. وقتی که کاربران وارد سایت FaceOffMachine.com چگونگی کار دستگاه به آنها معرفی می شود. که مشابه دنیای واقعی با اسکن یک عکس دو بعدی شروع می شود و می تواند به مدل سه بعدی تبدیل و آماده پرینت شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image