» پرینتر3بعدی » پرینتر سه بعدی فلز با قابلیت تولید
پرینتر سه بعدی

پرینتر سه بعدی فلز با قابلیت تولید

علاقمندان به این مباحث می دانند ، سطح بازار صنعت پرینتر سه بعدی فلز واقعا شگفت انگیز است.

در حال حاضر شامل برخی از ماشین آلات تولید خیره کننده می باشد. با نیم نگاهی به رسانه ها، مهندسان هلندی نسل بعدی چاپ صنعتی سه بعدی فلزی را معرفی کردند : متال فب ماشین بزرگی است که آنها ادعا می کنند تا ده برابر از نظر تولید، بهره وری و انعطاف پذیری کارآمد تر است.

پرینتر سه بعدی
پرینتر سه بعدی فلز
پرینتر سه بعدی
مرکز کنترل پرینتر سه بعدی تولید فلز

همانطور که می دانید صنایع مواد افزودنی تجارتی با تکنولوژی بالا با اصولی قوی در آزمایشگاه های آیندهوون است و به گرفتن پرینتر سه بعدی فلزی دانشمندان و صنایع اختصاص یافته است. از سال ۲۰۱۲، آنها درمورد آنچه که آن را نسل بعدی تکنولوژی نامیدند کار می کردند و متال فب نتیجه این تلاش است.

در حال حاضر، هیچ جزئیاتی از دستگاه در دسترس نیست ، اما آنچه ما میدانیم این است که بسیار امیدوار کننده است. به عنوان مثال فضای دستگاه، با طرحی قوی و حرارتی بهینه سازی شده به سطح بالائی از تولید می رسد، به نقل از کارشناسان مهندسی ، این فضا با امکانات بیشماری از کنترل بازخورد ، استراتژی های کالیبراسیون و استفاده بهینه سازی شده صفحات ساخت خودکار و بررسی محصولات ترکیب شده است.

آنها به ما می گویند، طراحی مدولار سیستم متال فب وضعیت فرآیند را برای کاربران و کاربردهای خاصمی پذیرد. محفظه های متعدد با ساخت پودر یکپارچه منحصر به فرد دستی، این پرینتر سه بعدی صنعتی را به نخستین دستگاه واحد با قابلیت ترکیب تا چهار ماده به طور همزمان تبدیل می کند. در نتیجه حذف نیاز به کوک هنگام چاپاجسام بزرگ ، متال فب را با حداکثر چهار لیزر می توان مجهز کرد.

همچنین این دستگاه تنها سیستمی است که شامل یک کوره عملیات حرارتی بمنظورتنش زدایی است. متال فب با پوشش ابعاد (۴۲۰x420x400) میلی متر این دستگاه را در میان ۳ تا از بزرگترین پرینترهای سه بعدی فلزی در دسترس قرار می دهد . این دستگاه رویائی برای سازندگان به نظر می‌رسد، اینطور نیست؟ 

تنها در مورد تمام اطلاعاتی که در این هفته نشان داده شد، در حالی که این دستگاه نیز در کنفرانس Formnext در فرانکفورت در طی روزهای آینده به نمایش گذاشته خواهد شد. آزمایش بتا هفته آینده آغاز خواهد شد، در حالی که چهار ماشین بتا در حال حاضر توسط مشتریان به صنایع هوا فضا، تجهیزات با تکنولوژی بالا و قالبسازی اختصاص یافته . از طریق بازخورد، مدیر عامل شرکت دان کریست صنایع مواد افزودنی می گوید، ماشین بهینه سازی شده خواهد شد.

ما مشتاق به همکاری نزدیک با مشتریان بتا هستیم.مدیر عامل این شرکت می گوید : ما تیمی تشکیل خواهیم داد برای توسعه بیشتر این روند ، مواد جدید و کاربردهائی همچون تست عملکرد تا موارد تجاری مشتریان ما را بصورت قابل ملاحضه ای بهبود ببخشد.

پرینتر سه بعدی
نگاهی به درون پرینتر سه بعدی غولپیکر تولید فلز
پرینتر سه بعدی
اجزای مختلف پرینتر سه بعدی تولید فلز
Rating: 5.0/5. From 1 vote. Show votes.
Please wait...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image