» پرینتر3بعدی » پرینترهای سه بعدی میکربوت

پرینترهای سه بعدی میکربوت

پرینتر سه بعدی
مرکز پرینتر سه بعدی میکربات

دانشگاه خاویر اولین مرکز پرینت سه بعدی میکربوت را در غرب میانه افتتاح کرد.

دانشگاه خاویر، یک دانشگاه خصوصی واقع در سینسیناتی اوهایو بتازگی برای افتتاح یک مرکز نوآوری در این دانشگاه به توافق رسیده اند.

خاویر اولین دانشگاه در ایالات غرب میانه آمریکا است که یک مرکز نوآوری با پرینترهای سه بعدی makerbot برپا کرده است، که برای توانمند سازی سازمان ها به نوآوری سریعتر و رقابت موثرتر طراحی شده است. میکربوت در ارائه مشاوره و پشتیبانی فنی و آموزش های مورد نیاز برای پیاده سازی مرکز نوآوری با پرینترهای سه بعدی از نزدیک برای توسعه یک برنامه آموزشی با دانشگاه خاویر همکاری خواهد کرد تا اساتید و دانشجویان را به دنیای پرینت سه بعدی آشنا سازد.

مرکز نوآوری Makerbot در خاویر یک راه حل سفارشی متمرکز و مقیاس پذیر در پرینت سه بعدی است تا دست به ایجاد محیطی بزند که در آن کارآفرینی، آموزش و پرورش و نوآوری را در منطقه سینسیناتی ترویج کند. و فرصتهایی در نمونه سازی فوری، مدلسازی و تولید در مقیاس کوچک برای دانشجویان، استادان و جامعه فراهم آورد. این یک راه منحصر به فرد برای آماده سازی دانش آموزان با مشاغل فردای خود از طریق قرار دادن آنها در خط مقدم تکنولوژی و دسترسی آنها به جامعه ای پر رونق از نوآوران می باشد. از این مرکز به عنوان یک مرکز نوآوری محلی یاد می شود که در آن دانشجویان رشته های مختلف دانشگاهی می توانند تجربه های ارزشمندی در همکاری با کارآفرینان و محققان کسب کنند.

پرینتر سه بعدی میکربوت

مرکز نوآوری میکربوت در دانشگاه خاویر شامل ۳۱ پرینتر سه بعدی می باشد( ۲۵ عدد رپلیکیتور، ۳ عدد Z18 و ۳ عدد رپلیکیتور مینی می باشد) منابع زیادی از فیلامنتهای PLA و چندین اسکنر سه بعدی دیجیتایزر و طرح های Makerbot Makercare می باشد.

با این پرینترهای سه بعدی نوآورانه میکربوت ما به دانش آموزانمان می آموزیم تا چگونه در اینجا برای نوآوری و فراتر از آن آموزش ببینند. به گفته شاون ناسون سرپرست مرکز نوآوری خاویر “با پرینترهای سه بعدی میکربوت ما تنها دست به ساخت قطعات در کلاسهایمان نمی زنیم، بلکه به به شکل دادن رهبران و نوآوران صنایع آینده کمک خواهیم کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image